Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 23.09.2020, 17:51

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Наші контакти

Розвивальне середовище

          Створення умов для повноцінного, своєчасного і різнобічного розвитку дитини, виховання творчої, ініціативної особистості - одне з основних завдань дошкільного закладу. Саме тому творчий колектив працівників ДНЗ приділяє значну увагу постійному вдосконаленню розвивального, предметно - ігрового середовища.
        Розвивальне середовище - це динамічний  і змінний простір, який забезпечує рухові й пізнавальні потреби кожного вихованця дошкільного закладу, сприяє соціалізації дитини, впливає на всі аспекти її розвитку.
         Колектив Калинівського ДНЗ "Веселка" прагне зробити розвивальне, предметно - ігрове сесредовище в кожному груповому осередку  привабливим для дітей та їх батьків, затишним,приємним для обігрування.  Тому  вдала організація розвивального простору стала основою для захоплюючого, змістовного життя, різнобічного розвитку кожного вихованця.
        Аби задовольнити потреби дитини  на допомогу вихователям прийшов робітник з поточного ремонту Мельниченко Олександр Павлович, який допоміг вихователям оснастити розвивальне середовище меблями щоденного вжитку в мініатюрі. Так діти груп садка можуть приготувати будь - які смачні страви на міні  кухні, причепуритися, відвідавши власну перукарню, усамітнитися в чудовому, по домашньому затишному куточку усамітнення тощо.
     Не залишилися осторонь колективу і батьки вихованців, які зробили чудові подарунки для кожної групи, облаштувавши групи новими, сучасними куточками, що дало змогу дітям гнучко,варіативно використовувати простір, почуватися володарями ігор та іграшок, виявляти свої інтереси, займатися улюбленою справою й на власний розсуд використовувати вільний час. Тому особливі слова подяки хочеться висловити батькам дітлахів, які відвідують наш дитячий садок за посильну, але таку значиму для нас допомогу.
       Вашій увазі пропонуємо  оснащене, осучаснене предметно - ігрове середовище приміщень закладу.

КАБІНЕТ  ЗАВІДУЮЧОЇ ДНЗ (завідувач: Вербицька К.В.)

Завідувачу щоденно, щогодини доводиться розв’язувати чимало невідкладних завдань, щоб дитячий садок функціонував належним чином, виконував свою важливу місію. Обов’язки керівника складні і багатогранні. Забезпечувати  цілеспрямованість і послідовність діяльності закладу, практичне здійснення організаційних заходів допомагає  середовище, створене у кабінеті  завідувача, його функціональність, зручність, технічне оснащення, систематизованість матеріалів. Кабінет завідувача Калинівського ДНЗ (ясла-садок) "Веселка" є консультативним пунктом для працівників закладу та батьків дітей дошкільного віку  села Калинівка, районного центру  та  сусідніх  сіл з питань  дошкільної освіти...КАБІНЕТ СТАРШОЇ МЕДИЧНОЇ  СЕСТРИ 

Медичний кабінет дошкільного навчального закладу створений у приміщенні, яке оснащене та відповідає санітарно-гігієнічним вимогам. Кабінет затишний, естетично обладнаний і забезпечений всіма необхідними лікарськими засобами та виробами медичного призначення - в ньому створені всі належні умови для роботи медичного персоналу: старшої медичної сестри та сестри медичної з дієтхарчування...КІМНАТА МИСТЕЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

МУЗИЧНА  ЗАЛ
А

Музична зала - центр музичного, художньо-естетичного розвитку дошкільників. У ній часто проводяться як робочі зібрання працівників ДНЗ, так і святкові і урочисті події у житті дітей. Зала простора, естетично обладнана.СПОРТИВНА  ЗАЛА (інструктор з фізкультури: Гостило О.А.)

Запорукою успішного фізичного розвитку дошкільників є використання спортивного обладнання, яке розміщене у спортивній залі ДНЗ. Про розвивальне середовище зали постійно дбає інструктор з фізкультури, спеціаліст ІІ категорії  Гостило Олена Анатоліївна.


СВІТЛИЦЯ

МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ (вихователь - методист: Булах О.О.)

Методичний кабінет ДНЗ є центром методичної допомоги педагогічним праівникам дошкільного навчального закладу та поширення психолого-педагогічних знань серед батьків щодо розвитку, виховання та навчання дітей дошкільного віку. Діяльність методичного кабінету організовує і скеровує вихователь-методист ДНЗ вищої категорії Булах  Олена  Олексіївна.


КАБІНЕТ ПСИХОЛОГА (практичний психолог: Копил Ю.С.)


КАБІНЕТ  ЛОГОПЕДА (вчитель - логопед : Гарбуз А.О.)


КІМНАТА КОРЕКЦІЙНОЇ РОБОТИ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА ТА ВЧИТЕЛЯ - ЛОГОПЕДА

(вчитель - логопед: Гарбуз А.О.,практичний психолог: Копил Ю.С.)
 

 ГРУПА "МЕТЕЛИК" (вихователі : Шевченко Ю.П., Гарбуз А.О.)
             
 ГРУПА "СОНЕЧКО" (вихователі : Гостило О.А.)
             
  ГРУПА "БЕРІЗКА" (вихователі : Мельник О.А., Лопата Н.В.)
           
 ГРУПА "КАПІТОШКА" (вихователі: Казмірчук Н.С., Копил Ю.С.)
    
 ГРУПА "ЗАЙЧЕНЯТА" (вихователі: Шевченко Ю.М., Булах О.О.)
     

Бережіть час
Музичний привіт
День у році
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Друзі сайту
Меню на сьогодні

Copyright MyCorp © 2020