Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 23.09.2020, 20:01

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Наші контакти

ДО ПОБАЧЕННЯ САДОК

                                      

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у нашому дошкільному навчальному закладі.

26 та 27 травня  дитсадок приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі, вчителі, представники влади – всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на наших вихованців - майбутніх школяриків, яких в цьому році аж 43.

Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаві та змістовні свята, які запа­м'ятаються малечі надовго та зали­шать добрі спогади про час перебування у нашому садочку. Тематика свят актуальна до сьогодення, пронизані ниткою патріотизму та любові до своєї країни.

Випускники, які парами урочисто ввій­шли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сук­нях, та українських вишитих костюмах та платтях,  хлопці, як справжні кавалери, - у кра­ватках та вишиванках. Цього дня ними пишалися всі:  і батьки, і гості, і колектив дитячого садка.

Під час свята  маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців. Вони склали  клятву майбутнього першокласника та пообіцяли ніколи не забувати наш садочок.

Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне - здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі. 

З вітальним словом до  маленьких випускників звернулася завідуюча дитсадка Вербицька К.В., вона побажала діткам щасливої дороги у майбутнє самостійне, доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання в школі.

Ви частинку життя в дитсадочку пройшли,
Тут навчились читати й писати
До шкільного життя вас щоденно вели
Вихователі, мами і тата.
Тут відкрили вам світ і навчили життя
Цінувати й любити природу,
Не лишати в біді ні старих ні малих
Берегти завжди честь свого роду.
Ви тепер школярі, хай щастить вам в житті,
Щоб вам легко у світі жилося,
Щоб дванадцятки зажди в портфелях були
І задумане вами збулося.

Катерина Володимирівна вручила  кожному випускнику дипломи  про закінчення дитсадка, «золоті» медалі та невеличкі подарунки – набори зі шкільним приладдям.

А вихователі, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі. І недарма стверджують, що це свято зі сльозами    на очах. Ці сльози були на очах у Казмірчук Н.С. та Копил Ю.С.(група «Капітошка»), Литвин Т.О. та Зубар Л.І. (група «Берізка»), бо саме їх малята вирушали у великий світ.

Обидва випускні дні веселили дітей аніматори, в ході концертних програм частували випускників солодощами, веселими іграми, танцями, розвагами. На згадку про діток батьки - випускники на чолі з головами батьківських комітетів груп Синюк Ольгою Володимирівною (група "Берізка") та Денисюк Катериною Миколаївною (група "Капітошка") подарували дитячому садку кондеціонер, який встановили в музичній залі дошкільного закладу.

…Швидко і непомітно минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!

 


 

В усіх дошкільних навчальних  закладах рідної нашої України цими днями проходять традиційні випускні свята. Ці дні – святкові, радісні, веселі і сумні водночас. Зворушені батьки, схвильовані діти... Свято, коли діти прощаються з дитинством.    

                От і настав той день, 28 травня 2014 року, якого чекали ми всі – і батьки, і працівники дитячого садка, і діти старшої групи «Зайченята» разом зі своїми вихователями Булах Оленою Олексіївною, Копил Юлією Сергіївною та помічником вихователя Шевченко Юлією Миколаївною – випускний у дитячому садку. Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики в костюмах і краватках, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті. Під звуки музики і оплески батьків виходять самі винуватці торжества - випускники.  І ось перші звуки прощального вальсу ….

І ось уже дорослі ми

Погляньте, мами й тата.

І хочем вальсом розпочати

Хвилююче це свято.

                   Вихователі прощалися з дітлахами, яких вчили говорити, малювати, рахувати та читати. Вони дали настанови на майбутнє, адже вже незабаром їхні вихованці підуть до першого класу.

              Розділити радісне свято з маленькими випускниками виявили бажання і поважні гості, які з неприхованою гордістю дивилися на чарівних хлопчиків та дівчат. За дорученням Макарівського селищного голови   завітала на казково феєричний випускний спеціаліст першої категорії Макарівської селищної ради Соломенко Лариса Степанівна  та представник  директора приватного підприємства «Алмет – Буд» Видай Олександр Вікторович.

                Майбутні першачки виступили зі змістовною концертною програмою. Хвилюючі моменти не залишали байдужими ні батьків, ні гостей свята. Кожне слово, пісня, танець, кожен віршик випускника були пронизані любов’ю, вдячністю за роки, проведені у дитсадку.

             На святі мали змогу висловити слова подяки і батьки майбутніх школяриків. Так, мама випускниці Катерина Іллівна Ліщук  від імені батьків зазначила, що роки, проведені їхніми дітьми у дошкільному закладі стали добрим стартом для навчання в школі, запорукою подальших успіхів на навчальній ниві.

          На завершення свята майбутнім школярам були вручені подарунки, які стануть їм у пригоді під час навчання у школі. Представник директора ПП «Алмет – Буд» подарував двадцяти двом дітям – випускникам шкільне приладдя, а представник селищного голови виступила з вітальним словом  і привітала з такою визначною подією дітей, вихователів, батьків.  

             Це перший випускний у життя. Красиве свято, але одночасно і сумне, адже наші «веселчата»  прощаються з дитинством. Так хочеться зупинити їх: "Не поспішайте дорослішати, не треба, адже дитинство не повернеш. Поживіть ще в ньому небагато, порадійте дитячій  безтурботності". Дитинство –  найбезтурботніший, щасливий час. Скільки разів, вже будучи дорослими, всі ми повертаємося подумки в дитинство і думаємо – який же це щасливий світ! Тож хочеться побажати, щоб у кожного сьогоднішнього малюка в неминучому дорослому житті обов'язково здійснилася дитяча мрія.

               Завершуючи урочистості, завідуюча Калинівського  ДНЗ «Веселка»  Вербицька Катерина Володимирівна вручила випускникам дипломи про закінчення дитячого садка, дала настанови майбутнім школярам.

            Сумно прощатися дітям з дитячим садочком, що протягом кількох років слугував їм другою оселею, тут їм жилося затишно, весело і цікаво, тут вони підросли, подорослішали, багато чому навчилися. За цей час і діти, і вихователі здружилися та зріднилися, тепер їм важко розлучатися. Але попереду на майбутніх школярів чекає багато незвіданого та цікавого.

           Не залишили без уваги батьки і випускників. Для них в цей день в небо злетіли повітряні кульки, як символ переходу дітей з безтурботного дитинства у доросле шкільне життя. Весь вечір веселив дітей веселий клоун, в ході концертної програми частували випускників солодощами та веселили іграми, танцями, розвагами.

            Свято минуло швидко, а попереду у випускників та їхніх батьків відповідальний період – підготовка до школи. Успіхів вам, дітки, а батькам терпіння і мудрості!

Що ж, звісно, наша праця не проста –

Їй віддається стільки сил та вміння,

Але на щастя людям вироста

Прекрасне дерево з слабенького коріння.

Отож і наші малюки ростуть,

І сил на це не можна шкодувати,

Вони від нас в життя велике йдуть,

Щоб взяте в нас – в майбутнім віддавати.


 

ОТ І ПРОМАЙНУЛИ ЦІЛИХ ЧОТИРИ РОКИ ЯК ОДИН ДЕНЬ. ПІДРОСЛИ ДІТКИ НАШОГО ДИТЯЧОГО САДКА, СТАЛИ ДОРОСЛІШИМИ, РОЗУМНІШИМИ, ЦІКАВІШИМИ .........  І ОТ НАСТАЛА ПОРА ПРОЩАННЯ З ДИТСАДКОМ, НАСТАЛА  ПОРА  ПЕРШОГО В ЖИТТІ НАШИХ ДІТЕЙ ВИПУСКНОГО БАЛУ....


 

       29 ТРАВНЯ В ДОШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ПРОЙШЛО СВЯТО В СТАРШИХ ГРУПАХ:
                          "КАПІТОШКА" - ВИХОВАТЕЛЬ: КАЗМІРЧУК НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА,
                                    "МЕТЕЛИК" - ВЧИТЕЛЬ - ЛОГОПЕД ГАРБУЗ АЛЛА ОЛЕКСАНДРІВНА.
      МАЛЕНЬКІ ПРИНЦИ І ПРИНЦЕСИ КРУЖЛЯЛИ У ВАЛЬСІ, ВЕСЕЛИЛИ ПРИСУТНІХ  ПІСНЯМИ, ЧУДОВИМИ ГУМОРЕСКАМИ, ДЕМОНСТРУВАЛИ СВОЇ ДОСЯГНЕННЯ В ТАНЦЯХ. ЦЬОГО ДНЯ, ЯК І ЗАВЖДИ, НИМИ ПИШАЮТЬСЯ І БАТЬКИ І КОЛЕКТИВ ДИТЯЧОГО САДКА. СУМНО ПРОЩАТИСЯ ДІТЯМ З ДИТЯЧИМ САДОЧКОМ, ЯКИЙ ПРОТЯГОМ КІЛЬКОХ РОКІВ СЛУГУВАВ ЇМ ДРУГОЮ ОСЕЛЕЮ, ТУТ ЖИЛОСЯ ЇМ ЗАТИШНО, ВЕСЕЛО І ЦІКАВО, ТУТ ВОНИ ПІДРОСЛИ, ПОДОРОСЛІШАЛИ, БАГАТО ЧОМУ НАВЧИЛИСЯ. ЗА ЦЕЙ ЧАС І ДІТИ, І ВИХОВАТЕЛІ ЗДРУЖИЛИСЯ ТА ЗРІДНИЛИСЯ, ТЕПЕР ЇМ ВАЖКО РОЗЛУЧАТИСЯ. ПОПЕРЕДУ НА МАЙБУТНІХ ШКОЛЯРІВ ЧЕКАЄ БАГАТО НЕЗВІДАНОГО ТА ЦІКАВОГО.
       НАПРИКІНЦІ СВЯТА З ВІТАЛЬНИМ СЛОВОМ ЗВЕРНУЛАСЯ ДО ВИПУСКНИКІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ ЗАВІДУЮЧА ДИТЯЧОГО САДОЧКА - ВЕРБИЦЬКА КАТЕРИНА ВОЛОДИМИРІВНА. ЗАВІДУЮЧА ВІДМІТИЛА, ЩО ПРОТЯГОМ РОКІВ ПРИЄМНО БУЛО ДИВИТИСЯ ЯК ВСЕ БІЛЬШЕ І ТІСНІШЕ ЗГУРТОВУВАЛИСЯ ДІТИ НАВКОЛО ВИХОВАТЕЛІВ. БАТЬКИ НЕ ПРОСТО ПЕРЕЖИВАЛИ ЗА БУТТЯ ДІТЕЙ В ДОШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ, ВОНИ ТІСНО СПІВПРАЦЮВАЛИ, ДОПОМОГАЛИ, ПІДКАЗУВАЛИ. ПО ЗАВЕРШЕННЮ ВІТАЛЬНОГО СЛОВА ЗАВІДУЮЧА ВРУЧИЛА ДІТЯМ ПОДАРУНКИ.
         СЛОВА ПОДЯКИ ВІД БАТЬКІВ ТА МАЛЕНЬКИХ ВИПУСКНИКІВ ЗВУЧАЛИ НА АДРЕСУ КОЛЕКТИВУ ПРАЦІВНИКІВ ДНЗ: "ЦЕ ТІ ЛЮДИ, ЯКІ ВІДКРИВАЮТЬ ДІТЯМ НАВКОЛИШНІЙ СВІТ, ТУРБУЮТЬСЯ ПРО НИХ.
ВІДРАДНО, ЩО З КОЖНИМ РОКОМ В ДИТСАДКУ ВПРОВАДЖУЄТЬСЯ БЕЗЛІЧ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОГРАМ, НАШІ ДІТИ ПЕРЕМАГАЮТЬ НА КОНКУРСАХ, А ВИХОВАТЕЛІ УСПІШНО ВИСТУПАЮТЬ НА КОНФЕРЕНЦІЯХ, СЕМІНАРАХ, ПІДВИЩУЮТЬ СВОЮ ПРОФЕСІЙНУ МАЙСТЕРНІСТЬ" - ЗАЗНАЧИЛА ГОЛОВА БАТЬКІВСЬКОГО КОМІТЕТУ ГРУПИ "КАПІТОШКА" ОКСАНА МИКОЛАЇВНА ПОЛІЄНКО, ЯКА ВІД ІМЕНІ БАТЬКІВ ВИПУСКНИКІВ КОЖНОМУ ПРАЦІВНИКУ ЗАКЛАДУ ВРУЧИЛА ПОДЯКУ ТА ПАМ'ЯТНИЙ ПОДАРУНОК. ОСОБЛИВІ СЛОВА ПОДЯКИ ЗВУЧАЛИ В ЦЕЙ ДЕНЬ НА АДРЕСУ ВИХОВАТЕЛІВ: КАЗМІРЧУК НАТАЛІЇ СЕРГІЇВНИ, ГАРБУЗ АЛЛИ ОЛЕКСАНДРІВНИ, ПОМІЧНИКІВ ВИХОВАТЕЛЯ: АЛМАЗОВОЇ СВІТЛАНИ ВОЛОДИМИРІВНИ ТА ТКАЧЕНКО АЛЬОНИ АНАТОЛІЇВНИ, ЯКІ ВКЛАЛИ У ПІДГОТОВКУ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЦЬОГО ВИПУСКНОГО СВЯТА СВОЮ ДУШУ, ЧАСТИНУ СЕРЦЯ, СВОЇ ВМІННЯ І ЗНАННЯ,  ЗАВЖДИ ЗНАХОДИЛИ ТАКІ ВАЖЛИВІ І ПОТРІБНІ СЛОВА ДЛЯ ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ.
        НЕ ЗАЛИШИЛИ БЕЗ УВАГИ БАТЬКИ І ВИПУСКНИКІВ. ДЛЯ НИХ В ЦЕЙ ДЕНЬ В НЕБО ЗЛЕТІЛИ ПОВІТРЯНІ КУЛЬКИ, ЯК СИМВОЛ ПЕРЕХОДУ ДІТЕЙ З БЕЗТУРБОТНОГО ДОШКІЛЬНОГО ДИТИНСТВА В ДОРОСЛЕ ШКІЛЬНЕ ЖИТТЯ. ВЕСЬ ВЕЧІР ВЕСЕЛИЛИ ДІТЕЙ АРТИСТИ ЦИРКУ - ПІРАТ І ДІВЧИНКА - РОМАШКА, В ХОДІ КОНЦЕРТНОЇ ПРОГРАМИ ЧАСТУВАЛИ ВИПУСКНИКІВ СОЛОДОЩАМИ ТА ВЕСЕЛИМИ ІГРАМИ, ТАНЦЯМИ, РОЗВАГАМИ.

        ТОЖ НА ОСТАНОК   ХОЧЕТЬСЯ ПОБАЖАТИ НАШИМ МАЛЕНЬКИМ ВИПУСКНИКАМ УСПІХІВ У НАВЧАННІ, ЩАСТЯ, ЛЕГКОЇ ЖИТТЄВОЇ ДОРОГИ!!!!!!!!!
 
 
         
               
                    
Бережіть час
Музичний привіт
День у році
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Друзі сайту
Меню на сьогодні

Copyright MyCorp © 2020