Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 19.12.2017, 01:24

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 142
Наші контакти

НОВИНИ

«Веселка» святкує Міжнародний день захисту дітей.

     Чудова літня пора дарує всім квіти барвисті, сонце променисте. Кожен місяць літа багатий на свята. Щороку на початку літа, першого червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. І саме 01.06.2017 педагоги дошкільних навчальних закладів Макарівської селищної ради разом з дітьми урочисто відзначили День захисту дітей в Макарівському ЦРД «Пролісок». Гостинно дітей зустрічав центр розвитку дитини, лунали веселі дитячі пісні.

    Цей день для дошкільнят Макарівщини пройшов нетрадиційно, музичні керівники дошкільних закладів з інструкторами з фізкультури та вихователями дошкільних закладів підготували для вихованців веселе свято з конкурсами, танцями та піснями. Діти приймали участь у конкурсі малюнку на асфальті, катанні на велосипедах, дитячих машинках, тощо.

     Весело та завзято було проведено свято. Діти залишилися дуже задоволені. Такі заходи не тільки приносять величезне задоволення дітям, а й також сприяють розвитку пізнавальної активності, творчості та співпраці.

     Не могли не відзначити це чудове свято ми і у нашій «Веселковій» родині. Саме сьогодні 02 червня у дошкільному навчальному закладі «Веселка» проводились заходи в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей та початку оздоровчого періоду.

     До тематичного дня готувались колектив закладу, вихованці та їх батьки.Примхи погоди не завадили загальній піднесеній святковій атмосфері. Святковий настрій створювали і прикрашені ігрові майданчики, групові кімнати, центральний вхід закладу.

      Розпочало святкову програму музичне дійство «Де ти літо». Весело і жваво діти танцювали, співали пісні про літо, грали в рухливі ігри, галасливо вболівали за переможців цікавих конкурсів, водили хороводи, розповідали вірші, відгадували загадки. Фінальним акордом свята стала колективна організація малюнку на асфальті для дітей всіх вікових груп, а особливо вразив дітей святковий салют із різнокольорових мильних бульбашок.

      Свято всіх, без сумніву, зарядило бадьорістю, гарним настроєм та сподіваннями на щасливе майбутнє! Настрій у дітвори був відмінно радісний. І нехай так буде завжди! Хай радіють діти, хай мирним буде небо над ними.

                                                      

Випускний у дитячому садочку «Веселка»

 

І ось вже дорослі ми, погляньте, мама й тата

І хочемо вальсом це свято розпочати
 

           Випускний бал у дитячому садку — це завжди зворушлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Це особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства.

                26 травня наш дитсадок «Веселка» під чудовий музичний супровід чоловічого аматорського колективу «Козацькі джерела» приймав багато гостей: батьків, бабусь і дідусів, родичів випускників, селищного голову Токара Вадима Яковлевича і всіх бажаючих, котрі прийшли подивитися на наших вихованців - майбутніх школяриків, яких в цьому році аж 35.

             Цього дня гостей зустріла святково вбрана зала. Скрізь можна було побачити безліч квітів та повітряних кульок. А найголовніше — випускники, які з нетерпінням чекали на початок свята. І ось ця мить настала. Під звуки пісні «Ромашкове поле» вибігають діти і зворушливо танцюють танок. Зусиллями вихователя Шевченко Юлії Петрівни та вчителя – логопеда Гарбуз Алли Олександрівни, помічника вихователя групи Шепецької Інни Миколаївни, педагогічного колективу ДНЗ організовано цікаве та змістовне свято, яке запа­м'ятається малечі надовго та зали­шить добрі спогади про час перебування у нашому садочку Саме свято було яскравим та динамічним. Кожен випускник показав свій талант, свої уміння та навички, які вони здобули в дитячому садку і якими пишаються не тільки вони, але й вихователі та батьки. Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колектив дитячого садка. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у нашому дошкільному навчальному закладі

               Наприкінці урочистої частини привітав майбутніх першокласників селищний голова Макарівської селищної ради Вадим Яковлевич Токар. Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів і всіх працівників ДНЗ.

            Всіх випускників привітала завідуюча дитячим садком Вербицька К.В., яка побажала успіхів у навчанні, бути справжніми людьми та любити свою Україну і вручила майбутнім школярам їхні перші в житті дипломи та подарунки на згадку про щасливі роки, які діти провели в закладі. Кожен з батьків з гордістю дивився на свою дитину, яка так скоро встигла вирости.

              І батьки вітали своїх дітей, зичили їм щасливої долі, бажали успіху, давали дітям клятву бути опорою і допомагати в навчанні.

            На завершення свята дошкільнята вийшли надвір із біло зеленими кульками в руках. Під заворожуючий мотив пісні «Хай радіють усі» діти в останнє дарували танок всім присутнім. По закінченню, заплющивши очі, вони загадали своє найзаповітніше бажання і відпустили кульку в небо з надією, що все задумане здійсниться…

               Все ж таки ми щасливі люди – педагоги – «дошкільники». Ми тримаємо у своїх руках найбільшу коштовність – Дитинство. Але це і зобов’язує нас до відповідальності перед ним.

              Колектив дошкільного навчального закладу «Веселка» вірить, що добрі спогади про дитяче дошкільне життя діти з любов’ю пронесуть з собою через усе життя.

 

Вихователь – методист

Калинівського ДНЗ „Веселка” О.О.Булах

                                    

Семінар-практикум «Навчання читання дошкільників

за авторською методикою Л.Шелестової «Розвивальне читання»

           19 травня 2017 року в дошкільному закладі «Веселка» відбувся семінар-практикум для педагогів району з проблеми «Навчання читання дошкільників за авторською методикою Л.Шелестової «Розвивальне читання».

               Мабуть, кожен з вихователів поставав перед запитанням: чи треба вчити дошкільнят читати? Коли починати? Як це зробити? І відповідь – неоднозначна, бо, з одного боку, раннє навчання читання – це можливість швидкого інтелектуального розвитку дитини, розвитку пізнавальних інтересів тощо, а з іншого – перевантаження , інколи - примус, а за невмілого керування цим процесом – психологічна травма для дитини й відсутність бажання вчитися читати. Отже, перед педагогом стоїть завдання: зробити процес навчання читання цікавим і привабливим для дитини, усунути труднощі на цьому шляху, прищепити любов до пізнавальної діяльності загалом і до читання зокрема.

             Саме про можливі шляхи вирішення цього завдання присутні дізнавалися під час семінару. Методика навчання читаня Л.Шелестової – це можливість відносно легко і, що головне, цікаво познайомити дітей з літерою, складом, словом, а згодом – навчити читати.

          Що приваблює педагогівпрактиків, у цій методиці? Найперше те, що в основі навчання — гра, яка викликає у дітей радість, емоційне піднесення, навіть відчуття свята. Перед дошкільниками не ставиться завдання якнайшвидше оволодіти технікою читання, а в ігровій, цікавій формі педагоги формують позитивні емоції, веселий настрій, з бажанням і радістю виконувати ігрові вправи, завдання, грати в цікаві ігри. За рахунок різних видів діяльності (малювання, ліплення, конструювання, аплікації, співу, танців) діти виконують пізнавальні завдання. Діти залюбки у грі пізнають світ букв. Особливо цінним здобутком є система практичних завдань, які діти із задоволенням виконують. Вони кожного разу різні, цікаві, пізнавальні.

           По закінченню семінарупрактикуму було підведено підсумки та прийняті методичні рекомендації. В обговоренні гості висловлювали свої думки щодо роботи дошкільного навчального закладу, відмітили плідну роботу завідувача та колективу щодо створення належних умов впровадження авторської методики Л.Шелестової «Розвивальне читання».

                                      

Засідання районної ПМПК

             16 травня 2017 р. в ДНЗ "Веселка" відбулося засідання  районної ПМПК, проводилось обстеження дітей з вадами мовлення. В ході обстеження виявлено 13 дітей з вадами мовлення (ФФНМ - 6 дітей, ЗНМ - 7 дітей). Обстеження вихованців ДНЗ проводили завідуюча районним ПМПК Прокопенко Віра Григорівна, консультант районної ПМПК, старший вчитель - логопед Семенченко Людмила Леонідівна та вчитель - логопед ДНЗ "Веселка", спеціаліст ІІ категорії, Гарбуз Алла Олександрівна.

На діагностичне  засідання районної ПМПК батьки вихованців надали необхідні документи:

1. Оформлену карту стану здоров'я і розвитку дитини (для ДНЗ).

2. Заяву - згоду  на  обстеження дитини на районній ПМПК.

3. Педагогічну характеристику, дані логопедичного обстеження та результати психологічного обстеження видані спеціалістами ДНЗ.

Після проходження дитиною діагностичного обстеження на ПМПК видається витяг, який буде зберігатися в особовій справі дитини у закладі.

            

Вихователь – методист

Калинівського ДНЗ „Веселка” О.О.Булах

Тиждень пожежної безпеки

              Життя і здоров’я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Кожна дитина стане дорослою людиною, яка буде берегти життя та здоров’я своє та інших, а згодом зможе передати свої знання та вміння наступним поколінням. У нашому прогресивному сьогоденні обізнаність дітей правилам пожежної безпеки вкрай важлива.

        На виконання наказу завідувача Калинівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Веселка» від 05.05.2017 року «Про підготовку та проведення «Тижня пожежної безпеки» в дошкільному навчальному закладі в період з 10.05.2017 по 13.05.2017 року проведено тематичний тиждень на тему: «Вогонь – друг, вогонь – ворог»».

          Метою проведення «Тижня пожежної безпеки» є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань пожежної безпеки; формування розуміння цінності власного життя та здоров'я серед дітей та батьків; відчуття небезпеки щодо вогню, електричного струму; розуміння необхідності виконання правил пожежної безпеки; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час надзвичайних ситуацій.

          Для формування у дітей навичок оптимальних дій під час пожежі педагогами було застосовано різноманітні форми та методи виховної роботи, у тому числі інтерактивні, практичні, проблемно-пошукові тощо.

           Під час «Тижня пожежної безпеки» було проведено наступні заходи.

  • Поповнено та оновлено матеріали куточка протипожежної безпеки.
  • Проведено тематичні заняття з ознайомлення з природою «Лісова пожежа», з сенсорики «Кицькин дім», з малювання «Пожежна машина», «Пожежна драбина», з ознайомлення з довкілля «Вогонь буває різний», з образотворчої діяльності «Будиночок для котика Мурчика», з основ економічної культури «Електрика та електроприлади» тощо;
  • бесіди «Сірники - не іграшка», «Небезпечний вогник», «Правила безпеки при пожежі»;
  • сюжетно-рольові та дидактичні ігри: «Водії», «Пожежники», «Склади картинку», «Що ти бачиш на картинці?».
  • Оформлено виставки дитячих малюнків на тему «Вогонь – друг, вогонь – ворог».
  • Проведено відповідну роботу в другу половину дня, де за допомогою ігор, інсценізацій, розваг закріплювалися отримані знання. Цікавою формою роботи для дітей став перегляд лялькової вистави «Правила обережності».
  • Надано батькам консультацію з питання: «Щоб не сталося лиха» (для чого дітям потрібно знати про безпечну поведінку з вогнем).

            Формування в дитини дошкільного віку безпечної поведінки в довкіллі базується на позитивних прикладах дорослих. Тому особлива увага була приділена роботі з батьками, щоб переконати їх, що не можна вимагати від дитини виконання будь-якого правила, якщо близькі їй дорослі самі не завжди ними керуються.

             Колектив дошкільного навчального закладу впевнений, що завдяки спільним зусиллям у справі охорони життя і збереження здоров'я дошкільнят можна не тільки захистити їх від небезпеки, а й закласти основи безпечної поведінки, підготувати до подальшого більш самостійного життя              

Вихователь – методист

Калинівського ДНЗ „Веселка” О.О.Булах

Засідання атестаційної комісії ДНЗ

28 березня 2017 року відбулося засідання атестаційної комісії з порядком денним:

1. Про атестацію педагогічних працівників у 2016 - 2017 навчальному році, 

де були підведені підсумки атестації педагогічних працівників в ДНЗ «Веселка» та видані атестаційні листи. На засіданні були присутні всі члени атестаційної комісії. Для участі у засіданні АК була запрошена методист відділу освіти фізичної культури та спорту Макарівської РДА Стернюк Т.В.

            

Вихователь – методист

Калинівського ДНЗ „Веселка” О.О.Булах

"Використання музейної педагогіки в ДНЗ"

Засідання динамічної групи педагогів ДНЗ району

             16 лютого в ДНЗ «Веселка» відбулося засідання динамічної групи педагогів району з теми: «Використання музейної педагогіки в дошкільному закладі». Всіх бажаючих прийняти участь в роботі динамічної групи радо зустрічали господарі, а саме творча група працівників ДНЗ, які перейнялися питанням і активно впроваджують у своїй роботі напрямки «Використання музейної педагогіки в ДНЗ». До засідання динамічної групи творчим колективом педагогів ДНЗ були представлені презентаційні матеріали щодо створення міні – музеїв в ДНЗ, розкрито завдання, основні принципи, які розкривається через різноманітні форми роботи.

                  

Вихователь – методист

Калинівського ДНЗ „Веселка” О.О.Булах

Співпрацюємо з ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - lll" 

                  У нашому дитячому садку відбулася зустріч колективу, активістів ГО «Діділія», селищного голови В.Я.Токаря та представників ресурсного центру розвитку громад у Макарівському районі з Петром Поспісілом аудитором, учасником варифікаційної місії , яка проводиться Брюсельським офісом компанії « Ernst &Yang», Оленою Рудич - спеціалістом з розвитку громад Проекту МРГ, Світланою Коваль та Сівілією Черман - координаторами Проекту МРГ в Київській області. 
                  Завдяки спільній праці громади, влади та Проекту ЄС/ПРООН &quo

Бережіть час
Музичний привіт
День у році
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
Меню на сьогодні

Copyright MyCorp © 2017