Персональный сайт - НОВИНИ
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 03.12.2016, 18:37

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 125
Наші контакти

НОВИНИ

День знань  у  «Веселці»

     Вересень – початок навчального року не тільки у школах, але й у дошкільних навчальних закладах. Він ясним промінчиком постукав у вікна всіх вихованців, запрошуючи їх до дитячого садочка.

    День Знань –це важлива подія для вихованців та працівників ДНЗ. Першого  вересня   ДНЗ «Веселка» знову гостинно відкрив свої двері для малят. Новий навчальний рік розпочався святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, танком золотистого падолисту і веселим дитячим сміхом.

    У дитячому садку у цей день красиво та урочисто, усе прикрашено різнокольоровими кульками та квітами. Під звуки музики діти вишикувались на святкову лінійку. Вихованців і працівників закладу з початком навчального року привітала завідуюча Вербицька Катерина Володимирівна. Побажала усім здоров’я, натхнення, терпіння. Для когось цей навчальний рік буде початком дошкільного дитинства, а для когось – стартом перед навчанням у школі.

   День знань у дитячому садочку «Веселка» пройшов під патріотичним гаслом «Україна – єдина країна». Вшановуючи традиції українського народу, його духовні цінності, виявляючи повагу до своєї нації, педагоги та діти прийшли на свято у яскравих вишиванках.

    Отож усіх вітаємо з новим навчальним роком.

 

Вихователь – методист

Калинівського ДНЗ „Веселка” О.О.Булах

       24. 02. 2016 р. в дошкільному закладі проводилась імунізація дітей проти поліомієліту. Щеплення дітям робитли лише після огляду дитини лікарем Калинівської медичної амбулаторії сімейної медицини Бовою Світланою Анатоліївною в присутності старшої медечної сестри закладу Зубар Любов Іванівни та вихователів груп за інформованою згодою одного з батьків або іншого законного представника дитини, Також лікарем та старшою медичною сестрою була проведена інформаційна  роз’яснювальна робота з питань додаткової імунізації населення проти поліомієліту. Інформаційні матеріали щодо проведення імунізації дітей були розміщенні в інформаційних куточках для батьків та на інформаційній дошці "Веселковий вісник", яка розміщена прямо біля входу на територію закладу.Старша медична сестра  наголосила на важливості своєчасного проведення профілактичних щеплень, профілактичних заходів (вітамінізація, імунізація), необхідності дотримання санітарно-гігієнічного режиму.

       За необхідності всі бажаючі можуть взяти  довідку про проведення щеплення у старшої медичної сестри закладу.

      02. 12. 2015 р. в дошкільному закладі проводилась імунізація дітей проти поліомієліту. Щеплення дітям робитли лише після огляду дитини лікарем Калинівської медичної амбулаторії сімейної медицини Бовою Світланою Анатоліївною в присутності старшої медечної сестри закладу Зубар Любов Іванівни та вихователів груп за інформованою згодою одного з батьків або іншого законного представника дитини, Також лікарем та старшою медичною сестрою була проведена інформаційна  роз’яснювальна робота з питань додаткової імунізації населення проти поліомієліту. Інформаційні матеріали щодо проведення імунізації дітей були розміщенні в інформаційних куточках для батьків та на інформаційній дошці "Веселковий вісник", яка розміщена прямо біля входу на територію закладу.Старша медична сестра  наголосила на важливості своєчасного проведення профілактичних щеплень, профілактичних заходів (вітамінізація, імунізація), необхідності дотримання санітарно-гігієнічного режиму.

  День дошкілля у  «Веселці»

 

Важливо не те, що і скільки ми робимо,

а те, скільки любові та натхнення

ми вкладаємо в свою працю…

         25 вересня в Калинівському ДНЗ «Веселка» відбувся урочистий захід з нагоди святкування Всеукраїнського Дня дошкілля. Для дітей та всіх працівників садочка організовано цікаву та змістовну концертну програму.

         До всіх присутніх зі словами привітань звернулася господиня дитсадка Вербицька К.В. Окремі слова вдячності Катерина Володимирівна  висловила педагогічним працівникам, які безпосередньо причетні до справи навчання та виховання дітей, наголосила, що бути педагогом – це високе покликання і почесна місія, адже від професіоналізму, терпіння і мудрості, пильної уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – діти, а діти – це продовження життя і наша надія.

         Привітати зі святом працівників садочка завітав батьківський комітет ДНЗ, батьки зазначили, що дане свято - це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості. Голова батьківського комітету групи «Капітошка» Кравчук Марія Ярославівна  наголосив, що у «Веселці» працюють люди, які дійсно заслуговують глибокої поваги за свою самовіддану працю, високий професіоналізм та невичерпну творчу енергію.

Святковий концерт продовжили дитячі віршики, пісні, дзвінкі голосочки доносили славу та шану нелегкій праці педагогів, діти дякували за щоденне тепло виховательських сердець, за щирість, доброту, за відданість своїй професії. Вихованці середеьої групи підготували гарні таночки та пісеньки. Всіх присутніх звеселили своїми запальними танцями діти старшої групи «Сонечко» (вихователі: Гостило О.А., Гарбуз А.О., музичний керівник (за згодою) Єзерніцька А.А.)

Мелодійні пісні у виконанні помічника вихователя Степаниці Д.В. (випускниці ДНЗ)  не залишили байдужими нікого, примусили всіх замріятись та душевно відпочити.    

Протягом концертної програми вихователі мали можливість проявити свій творчий хист, продемонструвати арсенал професійних знань, досвід роботи.

Кожен знає, що очолювати дитячий садок, правильно та професійно скеровувати  всі аспекти його життєдіяльності – це справа  складна, копітка та потребує  немало терпіння та залізних нервів. Тому  справжнім сюрпризом для всіх присутніх стала  кумедна інсценівка робочого дня завідувача дитсадка. Діти старшої групи побували в ролях працівників садочка та вмілим володінням  акторського мистецтва зуміли передати буденне, копітке життя дошкільного закладу. 

Цікавою вийшла виставка – подарунок  спільних робіт батьків і вихованців ДНЗ «Портрет моєї виховательки»

Так цікаво та змістовно відсвяткувала «Веселка» День дошкілля. Кожен співробітник дитячого садка в цей день отримав можливість «стати на п’єдестал» і, користуючись заслуженою повагою  батьків, дітей і суспільства, по праву приймати привітання і слова безмежної вдячності.

 

Вихователь – методист

Калинівського ДНЗ „Веселка” О.О.Булах

19 грудня на гостини до веселкової родини завітав Святий Миколай з своїми помічниками,

учнями Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ст., які вітали наших вихованців зі святом піснями,

віршами, показали ляльковий театр про Святого Миколая.

Адміністрація Калинівського ДНЗ "Веселка", колектив працівників, вихованці щиро вдячні директору школи  Шульзі Михайлу Михайловичу,

учням - артистам та педагогу наставнику  Василенко Інні Миколаївні за цікаво проведене свято Миколая.

17 ЖОВТНЯ ЗА ПІДТРИМКИ КАНДИДАТА В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ

ВІД ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 91 РУСЛАНА МИКОЛАЙОВИЧА СОЛЬВАРА

ВИХОВАНЦІ   ДНЗ "ВЕСЕЛКА" ПОБУВАЛИ НА ЛЯЛЬКОВІЙ ВИСТАВІ

"ЧЕРВОНА ШАПОЧКА БЕЗ ВОВКА"

         

ОХ І НЕЛЕГКА ЦЕ ПРАЦЯ ФОКУСИ ПОКАЗУВАТИ,

ТВАРИН ДРЕСЕРУВАТИ, ДІТЛАХІВ РОЗВАЖАТИ

ЗУСТРІЧ ВИХОВАНЦІВ ДНЗ"ВЕСЕЛКА"  З АРТИСТАМИ ЦИРКУ

                     

Початок вересня у Калинівському дошкільному навчальному закладі "Веселка"

Макарівської селищної ради пройшов під гаслом: "УКРАЇНА - ЄДИНА КРАЇНА"

      Метою свята Знань в дошкільному навчальному закладі "Веселка" села Калинівка стало формування в дошкільників розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави. Основний зміст занять у всіх вікових групах закладу "Україна - єдина країна" був спрямований на утвердження єдності України, нероздільності її території та народу, що її населяє.

Цікаві новини дошкільної родини

Відповідно до плану роботи відділу освіти освіти Макарівської районної державної адміністрації 
та з метою покращення умов для проведення навчально- виховного процесу у весняно- літній 
період (прогулянок, організації ігрової діяльності, спостережень в природі, здійснення 
дослідницько – пошукової діяльності, екологічного та трудового виховання дітей дошкільного 
віку) ДНЗ "Веселка" в період з 10 квітня по 20 травня 2014 року брав участь у районному 
огляді-конкурсі на кращий ігровий та спортивний майданчики. Колективом працівників ДНЗ 
та батьками вихованців було створено для дітей ігрові споруди та декорації. Пропонуємо на 
Ваш розсуд оновлені ігрові та спортивний майданчики нашого дошкільного закладу.

ГРУПА "МЕТЕЛИК"

   

     

ГРУПА "СОНЕЧКО"

   

    

ГРУПА "БЕРІЗКА"

   

 

   

   

ГРУПА "КАПІТОШКА"

 

       

ГРУПА"ЗАЙЧЕНЯТА"

   

 

   

СПОРТИВНИЙ  МАЙДАНЧИК

   

   

 


25 ЖОВТНЯ 2013 РОКУ В ДНЗ"ВЕСЕЛКА" СВЯТКУВАЛИ  СВЯТО ОСІННЬОГО ЛИСТОПАДУ. НА СВЯТІ ВИХОВАНЦІ ДИТЯЧОГО САДКА ПОБУВАЛИ В ОСІННЬОМІ ЛІСІ І ГАЮ, ВІДВІДАЛИ ОСІННІЙ ВЕРНІСАЖ, ПЕРЕЙМАЛИСЯ ТУРБОТАМИ ЛІСОВИХ МЕШКАНЦІВ, ПОБУВАЛИ НА ГОСТИНАХ У ГАРБУЗОВОЇ РОДИНИ

      
24 серпня 2013 РОКУ В смт.МАКАРІВ СВЯТКУВАЛИ  ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ. НА СВЯТІ ЗА ВИСОКІ ПОКАЗНИКИ В РОБОТІ, ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ТА З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ГОЛОВА РДА ТА ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ ВІТАЛИ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА НАШОГО САДКА КОПИЛ ЮЛІЮ СЕРГІЇВНУ. КОЛЕКТИВ ДНЗ "ВЕСЕЛКА" ПРИЄДНУЄТЬСЯ ДО ПОЗДОРОВЛЕНЬ ТА ЗИЧИТЬ ЮЛІЇ СЕРГІЇВНІ МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я, ТВОРЧОСТІ В РОБОТІ, РОЗУМІННЯ І ПІДТРИМКИ ВІД БЛИЗЬКИХ, КОЛЕГ ТА БАТЬКІВ ВИХОВАНЦІВ ЗАКЛАДУ.
 


18 ТРАВНЯ
В ДНЗ"ВЕСЕЛКА" СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ МИЛЬНОЇ БУЛЬБАШКИ.
НА СВЯТО БУЛИ ЗАПРОШЕНІ АРТИСТИ ЦИРКУ, ЯКІ ПОКАЗАЛИ ЧУДОВУ РОЗВАЖАЛЬНУ ПРОГРАМУ ДЛЯ ДІТЕЙ. 
Бережіть час
Музичний привіт
День у році
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Друзі сайту
Меню на сьогодні

Copyright MyCorp © 2016